Tinklas kviečia į įdarbinimo paslaugų tyrimo pristatymą

2017 28 11 Komentarų: 0

Kvietimas i pristatymaSu kokiais sunkumais susiduria ilgalaikiai bedarbiai? Kokios paslaugos yra reikalingos sunkiai integruojamoms grupėms? Kaip į šiuos sunkumus atliepia Lietuvos darbo birža ir kokią pagalbą teikia nevyriausybinės organizacijos? Į šiuos ir kitus klausimus bandysime atsakyti tyrimo „Sunkiai integruojamų į darbo rinką asmenų užimtumo didinimo galimybių tobulinimas“ pristatyme.

Tyrimo tikslas –  įvertinti sunkiai integruojamų asmenų įdarbinimo paslaugas, kurias teikia valstybės institucijos ir nevyriausybinės organizacijos, bei numatyti jų plėtros galimybes. Tyrimui vadovauja dr. Sandra Krutulienė. Tyrimas buvo atliktas bendradarbiaujant su Lietuvos darbo birža.

Tyrimo pristatymas vyks gruodžio 12 d. 10 val. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, adresu Vivulskio g. 13, 306 salėje. Maloniai kviečiame registruotis iki gruodžio 8 d.

 

Tyrimas atliktas projekto „Nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų institucinis stiprinimas“, finansuojamo Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pagal „Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių plėtros“ programą, rėmuose