Skurdo mažinimo tinklas > Kaip tapti nariu?

Tapti nariu

Nacionalinio skurdo mažinimo organizacijų tinklo nariais gali tapti nevyriausybinės organizacijos, veikiančios ne mažiau kaip metus skurdo ir socialinės atskirties mažinimo srityje. Jei nariu jau yra priimta asociacija, jos nariai atskirai nėra priimami. Sprendimą dėl narystės priima Tinklo valdyba. Norėdami tapti nariais kviečiame Jus parašyti mums laišką info@smtinklas.lt

Kodėl verta būti Tinklo nariu?

Tikime, kad susivieniję galime visi nuveikti daugiau – geriau atstovauti savo tikslines grupes, dalintis gerąja patirtimi ir semtis jos iš kitų, inicijuoti svarbius procesus tiek bendrai mūsų visuomenėje, tiek nevyriausybinių organizacijų tarpe.

Atsižvelgdamas į narių poreikius ir jų apklausas, Tinklas nariams organizuoja įvairius mokymus, darbo grupes ir patirčių dalinimosi sesijas. Jų metu siekiame suteikti žinių, reikalingų teikiant socialines paslaugas, bei stiprinti organizacijų administracinius gebėjimus.

Tinklas, bendradarbiaudamas su Vilniaus Universitetu, yra sukūręs nevyriausybinių organizacijų socialinių paslaugų kokybės standartą NOKAS. Daugiau apie jį rasite čia.

Kokios narių pareigos?

Organizacijos, tapdamos Tinklo nariais įsipareigoja dalyvauti Tinko veikloje, laikytis etikos kodekso ir mokėti nario mokestį.