Metinė skurdo ir socialinės atskirties apžvalga Plačiau

Veikla

„Nacionalinis skurdo mažinimo organizacijų tinklas“ vienija ir stiprina tinklui priklausančias organizacijas bei atstovauja asmenis, patiriančius skurdą ir socialinę atskirtį.

Skatiname ir inicijuojame Lietuvos nevyriausybinių organizacijų, kovojančių su skurdu ir socialine atskirtimi  bendradarbiavimą, apsikeitimą žiniomis ir patirtimi. Stipriname tinklo narius augindami jų žinias ir įgūdžius, skleisdami informaciją apie jų veiklas.

Užsiimame žmonių, patiriančių skurdą ir socialinę atskirtį, atstovavimu ir advokacija. Bendradarbiaujame su Lietuvos ir Europos institucijomis, dalyvaujame kovos su skurdu ir socialine atskirtimi priemonių kūrime ir įgyvendinime.

Apie mus

2006 m. įkurta asociacija „Nacionalinis skurdo mažinimo organizacijų tinklas“ vienija Lietuvos nevyriausybines organizacijas, kovojančias su skurdu ir socialine atskirtimi.

Tikslai

1. Stiprinti Lietuvos NVO institucinius gebėjimus ir plėtoti jų bendradarbiavimą su nacionalinėmis bei vietinėmis institucijomis, mažinant skurdą bei socialinę atskirtį Lietuvoje.

2. Prisidėti prie LR Vyriausybės bei ES patvirtintų kovos su skurdu ir socialine atskirtimi veiksmų įgyvendinimo.

Esame nariai

Valdybos nariai

Dalia Kedavičienė

Pirmininkė

Gražina Aleksaitienė

Kristina Čiginskienė

Jūratė Matikovienė

Partneriai

advoco_logo

Naujienos