Skurdo ir socialinės atskirties apžvalga 2022 - kaip Lietuvai sekasi pasiekti Jungtinių tautų darnaus vystymosi tikslus?

Skurdo mažinimo tinklas > Naujienos > Be kategorijos > Skurdo ir socialinės atskirties apžvalga 2022 – kaip Lietuvai sekasi pasiekti Jungtinių tautų darnaus vystymosi tikslus?
Autorius: NSMOT 2022-09-23 Komentarų: 0

Aštrios pastarųjų metų krizės skaudžiai paliečia labiausiai nepasiturinčius gyventojus. Kylančios energijos, maisto ir paslaugų kainos skurstančius asmenis verčia taupyti apleidžiant būtinuosius poreikius. Nerimas ir ateities neapibrėžtumas taip pat turi psichosocialinių pasekmių tiek asmeniniu, tiek visuomenės lygmeniu. Tokiose situacijose dar kartą atsigręžiame į šalies socialinę politiką, kuri turi užtikrinti gyventojų socialinį saugumą.

Šių metų apžvalgoje dėmesys sutelkiamas į ilgalaikius Lietuvos ir viso pasaulio tikslus bei šalies pažangą juos įgyvendinant. Apžvelgiame su skurdu glaudžiai susijusius Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus, skurdą patiriančių žmonių iššūkius, pateikiame nevyriausybinių organizacijų ekspertų įžvalgas bei vertinimus. Kaip ir kasmet apžvalgoje pristatome pagrindines skurdo sąvokas ir rodiklių skaičiavimo metodus bei pastarųjų metų tendencijas.

Su naujausia apžvalga galite susipažinti čia.

Parašykite komentarą